FBC Sokol Písek

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Články

Starší žáci 17.12 Č.B.

Dne 17.12. se vydali starší žáci do Českých Budějovic odehrát 2 zápasy z ligy starších žáků. Narazili zde na oba domácí týmy. Bohužel dokázali urvat jen jedno vítězství a přivést zpátky do Písku 3 body.

 

Sestava:

Tvrdík, Prčík (0+1), Petroušek (0+1), Kolář (4+0), Šejnoha (0+1), Walter (1+0), Šanda (3+1), Slaba, Suchan, Holan (0+1)

 

Výsledky:

FBC Sokol Písek - FBC Štíři Č.B. zelení 4:7

FBC Sokol Písek - FBC Štíři Č.B. modří 4:1

Aktualizováno Úterý, 19 Prosinec 2017 22:59

Druhý turnaj starších žáků v sezóně

V sobotu 14.10. se starší žáci doplnění mladšími žáky poprvé v sezóně vypravili do haly na Meťák v ČB. Tamější hala je známá malými rozměry.

 

Aktualizováno Neděle, 15 Říjen 2017 15:14 Celý článek...

Těsné hrátky s čísly

Poslední dva zápasy a ještě k tomu na domácí půdě. Naši borci chtěli dát končící sezóně pomyslnou třešničku na dortu. Ti, kteří mají rádi dramatické a hektické zápasy, si přišli na své, jelikož průběh obou utkání byl velmi divoký a štěstí přebíhalo podle chuti ze strany na stranu.

Celý článek...

Není všechno zlato, co se třpytí...

Další kolo Jihočeské ligy starších žáků se konalo na vodňanské půdě. Zdejší hala není nijak extra velká a je zde rychlý povrch. Proto se tu musí hrát z rozvahou a hráči by měli mít na paměti, jaký dopad může mít to, co se chystají udělat.

Celý článek...

"Neúspěch nás učí, že porážka se dá přežít..."

"Neúspěch nás učí, že porážka se dá přežít. Neuspět není ostuda. Ostuda je bát se vstát a zkusit to znovu." (Benjamin Barber)

Aktualizováno Pátek, 13 Únor 2015 07:00 Celý článek...

Věříš na zázraky? S tím se jdi vycpat! Waterloo? Tak to si tedy nemyslím!

Je tu čas Vánoc a dvanácté kolo Jihočeské ligy starších žáků se mělo odehrát na půdě Strakonic.

Aktualizováno Pátek, 02 Leden 2015 19:30 Celý článek...

Osud někdy nepřekonáš...

Deváté kolo Jihočeské ligy starších žáků se odehrálo na hřišti naší obloukové haly v Písku. Poslední trénink před tímto kolem byl velmi taktický a měl hráče připravit na veškeré varianty, kterými by se mohly cesty zápasů ubírat. Bojovali jsme jako lvi, ale někdy i přes štěstí, náhodu ani odhodlání nepřekonáte to, co si na vás osud přichystá…

Aktualizováno Pátek, 02 Leden 2015 19:29 Celý článek...

Chceš být mistrem? Dokaž to!

Toto kolo se odehrávalo v "capital city" našeho regionu a to konkrétně na parketách Meteoru. Na ploše čekali naše starší žáky dva odvěcí rivalové a to českobudějičtí Štíři a Český Krumlov. Dva úplně odlišné týmy. Naši borci byli motivovaní a odhodlaní, udělat maximum a dokázat, že je třeba se nás bát. Bohužel jsme uspěli jen na 50 %, ale věřím, že to nebylo naše poslední slovo. Chyby vypilujeme a ukážeme, že není radno si s námi zahrávat!

Aktualizováno Úterý, 02 Prosinec 2014 18:10 Celý článek...

Síla není jenom v počtu, ale taky v odhodlání!

Třetí turnaj konaný ve Strakonicích čekal na starší žáky nelehký úkol. Čekal je zápas s leaderem tabulky a s domácím mužstvem, které je silně nepředvídatelné. Nebylo nás mnoho a přišlo zranění. Nebylo to jednoduché, ale naši strži ukázali, co dokáže motivace.

Celý článek...

Hon na body ve vodňanských bitvách

Na posledním tréninku starších žáků dali trenéři jasně najevo, že ve čtvrtém kole nekompromisně očekávají od svých svěřenců 6 bodů. Nové hřiště, nový brankář ani jiné poskládání lajn... nic nesmělo naše borce zastrašit. "Rvali" se jak lvi a výsledek byl zasloužený.

Celý článek...

Chotovinský start aneb 50 % všeho je lepší než 100 % ničeho

„Nové tváře, nové výzvy, nová očekávání…“ tyto výrazy nastiňují tuto skupinu. Starší žáci začínali novou sezónu na malém hřišti sportovní haly v Chotovinách a to v neděli 5. října. Vykročili hrdinsky a ukázali, že i přes markantní změnu složení týmu budou chtít mít své slovo u diktování průběhu sezóny.

Aktualizováno Pátek, 17 Říjen 2014 19:21 Celý článek...

Strana 1 z 2

You are here: