FBC Sokol Písek

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Přípravka

Turnaj přípravky 10.12 Strakonice

V neděli 10.12. se vydalo jedno družstvo písecké přípravky na turnaj do Strakonic, kde našli pouze jednoho přemožitele. Ve skupině jsme narazili na tým Štírek, Strakonic a Milevska. První zápas jsme bohužel prospali a odchodili a po prohře 4:0 jsme v podstatě ztratili možnost hrát o nejvyšší příčky. V dalším zápase jsme remizovali 3:3 se Strakonicemi a poté porazili Milevsko 4:2.  V boji o umístění jsme porazili Malonty 3:1 a mohli se tak radovat z hezkého 5. místa. Vyjma prvního zápasu podávali naši hráče pěkné výkony a florbalem se bavili i mimo samotné zápasy. Největšími oporami píseckých řad byli již tradičně střelec Denis Hladík a brankář Ondřej Kučera, který je každým turnajem lepší a lepší.

 

Informace

Do kategorie přípravka patří hráči s ročníkem narození 2009 a mladší. Soutěž organizuje Česká florbalová unie, hraje se formou samostatných turnajů, jejichž pořadatelem je vždy jedno z přihlášených družstev. Hracím dnem je sobota a neděle. Hraje se systémem 3 hráči + 1 brankář, minimální počet hráčů v jednom družstvu na turnaji je 7. Hráč může nastoupit na turnaji pouze za jedno družstvo. Výjimkou je start brankáře, který může nastoupit za jiné družstvo svého oddílu jako hráč v poli a naopak. V případě, že rozdíl skóre je 5 a více branek, má prohrávající družstvo právo hrát po tuto dobu s jedním hráčem navíc.

Přihlášená družstva:
FA Č. Budějovice, FBC Došwich Milevsko, FBC Došwich Milevsko(Holky), FBC Štíři Č. Budějovice, FBC Štíři Č. Budějovice(Holky), FbC Strakonice, TJ Hraničář Malonty

Tréninky:
Úterý: 15:00-16:00 Sokolovna
Středa: 16:00-17:00 ZŠ. J. Husa 
Pátek: 15:00-16:30 ZŠ J. Husa

Kontakt:
Michal Hanzlík, tel. 734 538 643

Aktualizováno Středa, 13 Prosinec 2017 11:04
You are here: