FBC Sokol Písek

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Články

Turnaj Mladších Žáků 22.10 Písek

Draci se vrhli do 1 zápasu proti 1. Fbk Tábor  po hlavě a zkušenosti, které trenéři nabrali u flórbalového giganta Tatran Třešovice předali hráčům na tréninku, kteří je na základě toho uplatnili v zápase. A vydřeli si vítězství nad Táborem 4:3.

Druhý zápas proti Tj Sokol Blatná se odvíjel v pomalejším tempu a přes vítězství 9:1 nenechali písečtí hráči na hřišti maximum. Za vynikající výkon musíme pochválit brankáře Jakuba Štěpána a doufáme, že se mu bude dařit i do budoucna.

 

Lišáci se v prvním zápase utkali s Tj Sokol Blatná a i přes marodku si vedli velmi dobře. Pro některé hráče to byl ze začátku šok, protože někteří se setkali s velkým hřištěm poprvé. Navzdory tomu se rychle rozkoukali a dokázali tak vyhrát nad Blatnou 6:2. Bohužel na lišáky vyšel další zápas hned po utkání s Blatnou a po 10 minutové přestávce se museli pustit do hráčů z Tábora.

Na lišákách bylo znát velké vytížení, ale i přes to dokázali dát v 2 a 3 třetině jeden gól. Bohužel za záda brankáře prošlo 11 střel a konečný výsledek s Táborem činil 2:11. Vyzdvihnout určitě musíme, ale hráče z elévské kategorie, Matěje Šeráka a Honzíka Hryzbila, kteří předvedli velmi dobré výkony.

 

Sestava:

FBC Sokol Písek Draci:

Štěpán, Holan (0+1), Suchan (6+1), Walter (2+1), Kubeš (2+3), Pekárek (1+2), Prokopec, Hejpetr (2+1), Jirotka (0+1)

 

FBC Sokol Písek Lišáci:

Čuřín (1+0), Gareis, Kochan (1+0), Louženský, Šerák (0+1), Hryzbil (0+1), Šareš (2+1),Míka (3+3), Slunéčko (1+0)

 

Výsledky:

FBC Sokol Písek Draci - 1. Fbk Tábor  4:3
FBC Sokol Písek Draci - TJ Sokol Blatná 9:1

FBC Sokol Písek Lišáci - TJ Sokol Blatná  6:2

FBC Sokol Písek Lišáci - 1. Fbk Tábor  2:11

Aktualizováno Neděle, 22 Říjen 2017 22:10

„Parket se nebojíme!“ dokazují mladšani

Ani neplánovaná změna povrchu nerozhodila domácí tým mladších žáků. Na svůj první turnaj, který se konal v sobotu 11. října, nemohli ani dospat. Nadšení a optimismus tryskal z očí všech našich hráčů. Pravidla opět upravily počet hráčů na ploše i její rozměry. Toto kolo bylo i zkrácené díky absence kaplického družstva. Otázkou je, mají dostatečně silnou mysl, aby dokázali ostatní zlomit?

Celý článek...

Příspěvky mladších žáků: druhá polovina

Vzhledem k úspěšnému roku 2013 stanovil výkonný výbor FBC Sokol Písek druhou polovinu členských příspěvků pro kategorii mladších žáků na 1000,- Kč. Několika rodičům, jimž děkuji za dochvilnost, bude rozdíl poslán zpět na jejich účet. Za výkonný výbor Luboš Čuka

Mladší žáci na posledním turnaji třetí

V sobotu se družstvo mladších žáku vydalo na svůj poslední turnaj jihočeské ligy mladších žáků této sezóny do Českých Budějovic.

Tentokrát nás ve skupině čekala silná družstva domácích Štírů a Tábora. Prvním soupeřem byli Štíři, kterým jsme nakonec i po dlouhém vedení podlehli 1:3. Druhý skupinový zápas proti Táboru bl hodně vyrovnaný, což se nakonec projevilo i na konečném nerozhodném výsledku. Kvůli rovnosti bodů i stejnému rozdílu ve skóre jsme se o druhou postupovou pozici utkali s Táborem ještě v samostatných nájezdech. Ty jsme až v šesté sérii proměnili v naše vítězství a postup do čtvrtfinále.

Aktualizováno Čtvrtek, 14 Duben 2011 11:23 Celý článek...

Mladší žáci těsně neprošli do finále a poté přišli i o třetí místo

Mladší žáci měli na programu další turnaj a to v sobotu 19. března v Českých Budějovicích. Předešlé dva turnaje se podařilo našim hráčům a hráčkám vyhrát, proto se všichni těšili, jak to dopadne nyní.

Vstup do turnaje se našim hráčům povedl a hráče z budějovických FBC United porazili přesvědčivě 5:3. V druhém utkání však zaváhali s Kaplicí. Remíza 4:4 znamenala postup až z druhého místa a to nevěstilo nic dobrého. V semifinále totiž narazili na domácí tým budějovických Štírů. V tomto zápase museli rozhodnout až samostatné nájezdy ve kterých byl šťastnější soupeř. Zápas o třetí místo se hrál v zápětí a i díky rostoucí únavě neměl šťastný konec pro písecký tým. Těsná prohra 3:4 s Kaplicí znamená konec série bez prohry v normální hrací době, která trvala neskutečných 11 zápasů.

Ukázalo se však, že nesmíme usnout na vavřínech a je třeba stále poctivě trénovat. Bez toho se výhry samy nedostaví.

Sestava Písku: Češka, Š. Mráz, Řeřicha, Polodnová, Mareš, Vokurka, Schroll, Polanský, Chmelík, Žák. Trenéři: Mikeš, ing. V. Marek

Aktualizováno Středa, 30 Březen 2011 14:52
You are here: