FBC Sokol Písek

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Mladší žáci

Turnaj Mladších Žáků 22.10 Písek

Draci se vrhli do 1 zápasu proti 1. Fbk Tábor  po hlavě a zkušenosti, které trenéři nabrali u flórbalového giganta Tatran Třešovice předali hráčům na tréninku, kteří je na základě toho uplatnili v zápase. A vydřeli si vítězství nad Táborem 4:3.

Druhý zápas proti Tj Sokol Blatná se odvíjel v pomalejším tempu a přes vítězství 9:1 nenechali písečtí hráči na hřišti maximum. Za vynikající výkon musíme pochválit brankáře Jakuba Štěpána a doufáme, že se mu bude dařit i do budoucna.

 

Lišáci se v prvním zápase utkali s Tj Sokol Blatná a i přes marodku si vedli velmi dobře. Pro některé hráče to byl ze začátku šok, protože někteří se setkali s velkým hřištěm poprvé. Navzdory tomu se rychle rozkoukali a dokázali tak vyhrát nad Blatnou 6:2. Bohužel na lišáky vyšel další zápas hned po utkání s Blatnou a po 10 minutové přestávce se museli pustit do hráčů z Tábora.

Na lišákách bylo znát velké vytížení, ale i přes to dokázali dát v 2 a 3 třetině jeden gól. Bohužel za záda brankáře prošlo 11 střel a konečný výsledek s Táborem činil 2:11. Vyzdvihnout určitě musíme, ale hráče z elévské kategorie, Matěje Šeráka a Honzíka Hryzbila, kteří předvedli velmi dobré výkony.

 

Sestava:

FBC Sokol Písek Draci:

Štěpán, Holan (0+1), Suchan (6+1), Walter (2+1), Kubeš (2+3), Pekárek (1+2), Prokopec, Hejpetr (2+1), Jirotka (0+1)

 

FBC Sokol Písek Lišáci:

Čuřín (1+0), Gareis, Kochan (1+0), Louženský, Šerák (0+1), Hryzbil (0+1), Šareš (2+1),Míka (3+3), Slunéčko (1+0)

 

Výsledky:

FBC Sokol Písek Draci - 1. Fbk Tábor  4:3
FBC Sokol Písek Draci - TJ Sokol Blatná 9:1

FBC Sokol Písek Lišáci - TJ Sokol Blatná  6:2

FBC Sokol Písek Lišáci - 1. Fbk Tábor  2:11

Aktualizováno Neděle, 22 Říjen 2017 22:10

Informace

Sezóna 2017/18
Do kategorie mladších žáků patří hráči s ročníkem narození 2005 a 2006. V soutěži za ně mohou nastoupit i ročníky 2007 a 2008. Mladší žáci hrají Jihočeskou ligu, která není klasickou dlouhodobou soutěží, ale konají se jednotlivé jednodenní turnaje. Hrací systém je 5 hráčů + 1 brankář. Hraje se na brankách snížených od horní tyče o 15cm.

Přihlášená družstva:
1. FbK Tábor, FBC Došwich Milevsko-Panteři, FBC Došwich Milevsko-Žraloci, FbC Strakonice, TJ Sokol Blatná, TJ Šumavan Vimperk.

Tréninky:
Pondělí: 17:00-18:30 ZŠ. J. Husa
Středa: 16:00-17:00 ZŠ. J. Husa
Čtvrtek: 17:00-18:30 ZŠ J. Husa

Kontakt:
Martin Pekárek, tel. 739 324 981
Jiří Šnajdar, tel. 734 762 883
Matyáš Reichl, tel. 720 995 495

Členské příspěvky

Tabulka

Aktualizováno dne 5.10.2017

„Parket se nebojíme!“ dokazují mladšani

Ani neplánovaná změna povrchu nerozhodila domácí tým mladších žáků. Na svůj první turnaj, který se konal v sobotu 11. října, nemohli ani dospat. Nadšení a optimismus tryskal z očí všech našich hráčů. Pravidla opět upravily počet hráčů na ploše i její rozměry. Toto kolo bylo i zkrácené díky absence kaplického družstva. Otázkou je, mají dostatečně silnou mysl, aby dokázali ostatní zlomit?

Celý článek...

Příspěvky mladších žáků: druhá polovina

Vzhledem k úspěšnému roku 2013 stanovil výkonný výbor FBC Sokol Písek druhou polovinu členských příspěvků pro kategorii mladších žáků na 1000,- Kč. Několika rodičům, jimž děkuji za dochvilnost, bude rozdíl poslán zpět na jejich účet. Za výkonný výbor Luboš Čuka

Mladší žáci na posledním turnaji třetí

V sobotu se družstvo mladších žáku vydalo na svůj poslední turnaj jihočeské ligy mladších žáků této sezóny do Českých Budějovic.

Tentokrát nás ve skupině čekala silná družstva domácích Štírů a Tábora. Prvním soupeřem byli Štíři, kterým jsme nakonec i po dlouhém vedení podlehli 1:3. Druhý skupinový zápas proti Táboru bl hodně vyrovnaný, což se nakonec projevilo i na konečném nerozhodném výsledku. Kvůli rovnosti bodů i stejnému rozdílu ve skóre jsme se o druhou postupovou pozici utkali s Táborem ještě v samostatných nájezdech. Ty jsme až v šesté sérii proměnili v naše vítězství a postup do čtvrtfinále.

Aktualizováno Čtvrtek, 14 Duben 2011 11:23 Celý článek...

Mladší žáci těsně neprošli do finále a poté přišli i o třetí místo

Mladší žáci měli na programu další turnaj a to v sobotu 19. března v Českých Budějovicích. Předešlé dva turnaje se podařilo našim hráčům a hráčkám vyhrát, proto se všichni těšili, jak to dopadne nyní.

Vstup do turnaje se našim hráčům povedl a hráče z budějovických FBC United porazili přesvědčivě 5:3. V druhém utkání však zaváhali s Kaplicí. Remíza 4:4 znamenala postup až z druhého místa a to nevěstilo nic dobrého. V semifinále totiž narazili na domácí tým budějovických Štírů. V tomto zápase museli rozhodnout až samostatné nájezdy ve kterých byl šťastnější soupeř. Zápas o třetí místo se hrál v zápětí a i díky rostoucí únavě neměl šťastný konec pro písecký tým. Těsná prohra 3:4 s Kaplicí znamená konec série bez prohry v normální hrací době, která trvala neskutečných 11 zápasů.

Ukázalo se však, že nesmíme usnout na vavřínech a je třeba stále poctivě trénovat. Bez toho se výhry samy nedostaví.

Sestava Písku: Češka, Š. Mráz, Řeřicha, Polodnová, Mareš, Vokurka, Schroll, Polanský, Chmelík, Žák. Trenéři: Mikeš, ing. V. Marek

Aktualizováno Středa, 30 Březen 2011 14:52
You are here: