FBC Sokol Písek

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Jihočeská liga elévů 29.1.2017

V neděli 29.1.2017 se písečtí elévové vydali na další ligový turnaj a to do Strakonic. Jak Myšáci, tak Žraloci se utkali s týmy Strakonic, Kaplice a také došlo na vzájemné derby. Oba týmy stále potvrzují výbornou formu z posledních měsíců a opět obsadili medailové pozice.

 

 

Tým Myšáků se tento turnaj musel vypořádat hned s kompletní marodkou své druhé lajny, ale i přesto podával hezké výkony. Především první lajna ve složení Charvát, Hryzbil, Šerák se na turnajích prezentuje opravdu koukatelným florbalem. První zápas však Myšákům příliš nevyšel a podlehl Kaplici vysoko 9:3. Další zápas pro Myšáky bylo písecké derby kde se mohli radovat Žraloci po vítězství 7:4, ale výkon Myšáků se výrazně zlepšil a dával tak příslib k dalším dvěma utkáním. To se trenérům nakonec ukázalo i na hřišti když Myšáci zvládli vítězně oba zápasy se strakonickými týmy a mohli se, tak radovat celkově ze třetího místa na turnaji.

Tým Žraloků si tentokrát vzal zpět svou nálepku zkušenějšího družstva. Hned od začátku turnaje bylo viditelné, že všichni Žraloci si tentokrát chtějí dojít pro zlatou pozici. V prvním utkání si dokázali poradit s jedním týmem Strakonic a vyhlíželi, tak písecké derby, které zvládli, jak je již zmíněno výše. Poté si dokázali poradit i s dalším týmem Strakonic a mohli se, tak těšit na přímý souboj o první místo s Kaplicí. Nutno říci, že samotní písečtí trenéři chtěli Kaplici porazit více než kohokoliv jiného, protože se jim velmi příčí trenérské názory kaplické trenérky. Žraloci však v zápase museli relativně brzy dohánět dvoubrankové manko. Nicméně na hráčích to nezanechalo stopy a během zápasu pomalu začali přebírat otěže což vedlo i k otočení skóre na 4:2. V závěru dokázal soupeř ještě snížit na 4:3, ale to již bylo ze strany soupeře vše a písečtí Žraloci se tak mohli radovat z celkového prvního místa na turnaji. Za zmínku stojí neuvěřitelný výkon Michal Kozlíka v posledním zápase, kde se představil v pro něj netradiční roli brankáře, ale vedl si více než výborně.

Sestava Myšáků: Král Jindřich, Hubáček Vladimír, Poláček Daniel, Záluský Matěj, Hryzbil Jan, Charvát Matěj, Šerák Matěj

Sestava Žraloků: Šareš Ondřej, Kozlík Michal, Sekyra Radomír, Hladík Jakub, Gareis Lukáš, Suchan Dominik, Kochan Tomáš

You are here: