FBC Sokol Písek

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Elévové

Turnaj elévů 15.10.2017 - Milevsko

Myšáci, za které dnes nastoupili zkušenější písečtí borci, se i přes marodku tří opor uvedli v nové sezóně vítězně. Navázali, tak na dobré výkony z konce loňské sezóny. Tři ze čtyř zápasů dokázali Myšáci celkem s přehledem ovládnout a bylo k vidění i několik hezkých florbalových akcí. Tábor porazili v poměru 5:1, Meťák 9:1 a Jindřichův Hradec 10:0. O 3 body jsme přišli pouze s domácím Milevskem. Zápas byl po celou dobu velmi vyrovnaný, ale soupeř dokázal skórovat těsně před závěrečnou sirénou a zvítězil tak v poměru 3:4 z pohledu Písku. Milevští však zaváhali s florbalisty z Meťáku a díky lepšímu skóre obsadili Myšáci 1. místo. Nejlepším střelcem Myšáků se stal Matěj Šerák, který potvrdil své střelecké vlohy.

 

Písečtí Žraloci naopak v soutěži elévů potřebují nabrat ještě zkušenosti. Za Žraloky nastupují děti s ještě přípravkovým věkem a stále si, tak musí zvykat na ostřejší tempo hry. Žraloci si nevedli špatně, ale důraz a pohyb na hřišti byl klíčový a odrážel se v konečných výsledcích. Trenéři doufají, že se hráči ponaučí a uvědomí si, že už je třeba při zápase „zapnout“ na vyšší obrátky. Za zmínku stojí určitě dobré výkony Ondry Kučery v brance, který Žraloky hned několikrát podržel.

 

Aktualizováno Neděle, 15 Říjen 2017 17:43 Celý článek...

Dragon cup 2017

Kategorie přípravek a elévů se 20.5.2017 zúčastnili druhého ročníku Dragon cupu pořádaného Milevským Došwihem a vedli si moc hezky. Oba týmy našli pouze jednoho přemožitele a slavili tak druhá místa.

Aktualizováno Pondělí, 22 Květen 2017 11:33 Celý článek...

Naši nejmenší vyměnili florbalky za boby

Protože nám nebyli umožněny tréninky v hale kvůli pololetním prázdninám, tak děti měli uspořádaný náhradní nepovinný program ve formě bobování na kopci Šobrovna. Nakonec se sešli děti z přípravek, elévů, mladších žáků a ani někteří z rodičů neotáleli a nebáli se boby vyzkoušet. Děti se náramně vyřádili a největší radost měli z pádů a kolizí, které byli občas velmi úsměvné. Doufáme, že to na dětech nezanechá stopy nachlazení, protože už tuto neděli se hráči z přípravek ukáží na turnaji ve Strakonicích. Všichni trenéři pevně věří, že na další akci se sejdeme ještě v hojnějším množství!

Jihočeská liga elévů 29.1.2017

V neděli 29.1.2017 se písečtí elévové vydali na další ligový turnaj a to do Strakonic. Jak Myšáci, tak Žraloci se utkali s týmy Strakonic, Kaplice a také došlo na vzájemné derby. Oba týmy stále potvrzují výbornou formu z posledních měsíců a opět obsadili medailové pozice.

Celý článek...

Jihočeská liga elévů 29.1.2017

V neděli 29.1.2017 se písečtí elévové vydali na další ligový turnaj a to do Strakonic. Jak Myšáci, tak Žraloci se utkali s týmy Strakonic, Kaplice a také došlo na vzájemné derby. Oba týmy stále potvrzují výbornou formu z posledních měsíců a opět obsadili medailové pozice.

Celý článek...

Vánoční turnaj 17.12. – SK Meťák

Přesně jeden týden před štědrým dnem se vydali naši hráči z přípravky a elévů na vánoční turnaj do Českých Budějovic, kde se jim náramně dařilo a celkově dokázali naši florbalisté přivést 3 poháry a jednu bramborovou pozici.

 

Celý článek...

Jihočeská liga elévů – Písek 4.12.2016

Písečtí elévové se poprvé v letošní sezoně měli tu čest představit před domácím publikem. Herně se však našim elévům příliš nedařilo, ale i tak se alespoň jeden tým opět dokázal dostat na stupeň vítězů.

Celý článek...

Turnaj elévů – Hrdějovice 12.11.2016

Na druhý turnaj sezóny se písečtí elévové vydali opět do Hrdějovic, kde narazili na dva týmy Českobudějovických Štírů a ještě k tomu písecké týmy změřili síly mezi sebou.

První zápas pro oba písecké týmy bylo hned „písecké derby“, které vyznělo jednoznačně pro tým Žraloků v poměru 11:1. Již tento zápas naznačil, že tým žraloků se skládá ze zkušenějších hráčů, kteří celý zápas dominovali a v celkovém poměru dominovali i v ostatních zápasech.

Celý článek...

Turnaj elévů – Hrdějovice 22. 10. 2016

V sobotu 22. 10. se písečtí elévové vydali na první turnaj sezóny, ve které náš oddíl reprezentují dvě elévská družstva, a to Žraloci a Myšáci.

Díky chladnému podzimnímu počasí jsme se však museli hned na úvod sezony vypořádat s početnou marodkou. Svou první šanci zkusit si oficiální florbalový zápas tak  dostalo hned 6 hráčů z mladší kategorie přípravek.

Aktualizováno Neděle, 23 Říjen 2016 17:34 Celý článek...

Strana 1 z 3

You are here: