• Default font size
  • Decrease font size

Články

Dorostenci bodují za juniorku

V sobotu se junioři vypravili do Soběslavi, kde se postavili již tradičním soupeřům z Milevska a Strakonic.

K prvnímu zápasu nastoupili v brance s kapitánem Myslíkem, kterému tím splnili jeho malý sen. Začátek utkání se nevydařil, když soupeři nesedla střela, ale i přesto skončila v síti píseckých. Na odpověď se čekalo necelých 6 minut. Ke standardce se postavil Trkovský s Koubkem. Trkovský naznačil výjezd, ťukl Koubkovi a ten prostřelil jak zeď, tak gólmana soupeře. O minutu později se v situaci 2 na 1 ocitli Biskup s Trkovským, Biskup přesně poslal míček Trkovskému, který už ho jen uklidil do odkryté branky. V poslední minutě 1. třetiny se písečtí usadili na útočné polovině, což vedlo až ke gólu Biskupa. O půl minuty později byl hráč soupeře vyloučen za sekání. Ke standardce se opět postavil Trkovský s Koubkem. Koubek poslal na Trkovského, ten viděl skulinku mezi přední tyčí a nohou gólmana soupeře, kterou přesně trefil a zvýšil na 4:1. V druhé třetině se skóre nezměnilo i přes šance na obou stranách. Třetí třetina přinesla kontrolu hry od Píseckých a marné pokusy soupeře o získání balónku. Ve 4. minutě navíc Trkovský získal při napadání míček, dopravil ho k Biskupovi a ten uklidil míček do zadní části soupeřovi branky. Malou vadou na kráse se stal gól soupeře těsně před koncem zápasu. Další už jim však nebyl dovolen a proto písečtí zvítězili poměrem 5:2.

Ke druhému zápasu proti Strakonicím, nastoupili s novým kapitánem Nešvarou. Soupeř vsadil na jednu kartu, kterou byl ostřílený Kryštof Bučok, hráč s bohatými zkušenostmi z Národní ligy. Písečtí si tohoto faktu byli vědomi, a proto si tohoto hráče velmi dobře hlídali, což vedlo k veliké frustraci z jeho strany. K první brance měli blíž písečtí, ale dorážku Biskupa zastavil brankář soupeře doslova na brankové čáře. První gól stejně vstřelili písečtí a to konkrétně Biskup, když ve velkém zmatku dorazil střelu Trkovského. Druhá třetina byla opět bezbranková, více ze hry měli písečtí a ojedinělé střelecké pokusy soupeře s přehledem pochytal brankář Myslík. Ve třetí třetině se soupeři podařilo srovnat. Písečtí dále pokračovali ve své hře a přineslo to ovoce. Štěpán z rohu vrátil nahoru Trkovskému, který z první poslal projektil na bránu soupeře, ten tečoval Špírek a zastavila ho až síť branky. V 5. minutě šli písečtí do oslabení. Trkovský vyslal do předu Biskupa a hned za ním míček, Biskup ho napřed dostal přes obránce a poté i přes gólmana a zvýšil tak na 3:1. O 5 vteřin už to bylo 4:1. Trkovský vyhrál buly na Koubka, ten z půlky vyslal střelu na branku, která golmanovi propadla až za záda. Soupeř otevřel svou hru což vedlo k chybám. Štěpán zachytil míček, našel Trkovského a ten v situaci 1 na gólmana chladnokrevně zavěsil. O minutu později se Trkovský ocitl ve stejné pozici, tentokrát mu však v cestě nestálo nic a jeho úkolem bylo jen zamést míček do brány. Splnil ho na jedničku a i díky tomu písečtí zvítězili 6:1.

Momentálně se junioři vyskytují na 1. příčce tabulky. Za nimi je však Jindřichův Hradec, který má o 2 zápasy méně a pokud v obou zvítězí, bude o bod první.

Junioři zvítězili v přímém souboji o 1. místo tabulky

8.3. se Písecká juniorka vypravila na cestu do Jindřichova Hradce, kde sehrála 2 utkání, první s Jindřichovým Hradcem, největším konkurentem v souboji o 1. místo a druhý s papírově slabším soupeřem z Milevska.

Aktualizováno Pondělí, 22 Květen 2017 11:34 Celý článek...

Junioři netradičně odehráli pouze jedno utkání

V neděli 26.3. se Písečtí junioři vypravili do Třeboně, kde měli netradičně odehrát pouze jedno utkání, a to proti domácímu celku.

Junioři doma pouze za 3 body.

V sobotu 4.3. se junioři počtvrté představili před domácím publikem. Čekal je nelehký souboj (kvůli zraněným juniorům) s druhým týmem tabulky, Jindřichovým Hradcem, a se čtvrtou Kaplicí.

Aktualizováno Pondělí, 06 Březen 2017 23:56 Celý článek...

Junioři v Milevsku dvakrát vyhráli

18.2. se naši junioři vypravili na neoblíbenou milevskou palubovku v malém počtu z poloviny tvořeném dorostenci. Čekal je těžký zápas s týmem Strakonic a poté papírově slabší soupeř z Třeboně.

Celý článek...

Junioři tentokráte „pouze“ za tři!

Za chladného nedělního rána 14. února se písecká juniorka sešla před sportovní halou, aby odcestovala na další ze svých dalekých výletů, v tomto případě do Přelouče. Je již běžnou rutinou, že počet hráčů nebyl nijak valný, ovšem znovu jsme posunuly nelichotivý rekord, když jsme odjížděli v pouhopouhých šesti hráčích do pole. Nepatrnou komplikací bylo shánění sedmého statečného, kterým měl být David Stehlík. S některými lidmi se však kolektivní sport dělá těžko, a tak jen doufáme, že našel své vysněné „trenky“. I přesto byl cíl jasný, zisk alespoň tří bodů a udržet čelo tabulky, kde je po celou sezónu velmi těsno.

Junioři poprvé naplno bodovali!

V sobotu 19. prosince odehráli junioři svá poslední utkání v tomto kalendářním roce až v daleké hale v Dolní Cerekevi. Také jste o tom místě ještě neslyšeli? Malé městečko uprostřed ničeho nedaleko Jihlavy, avšak s pěknou halou, což pro nás bylo příjemným překvapením. Mnohem důležitější (a velmi nemilý) byl fakt, že jsme měli pouze sedm hráčů do pole, a nebýt tří kvalitních posil z Českého Krumlova (Sedlák, Hanák a Wunsch), ani bychom neodjeli. Na nevysoké zápasové účasti se velkou měrou podílel maturitní ples kapitána Honzy Štěpána, jenž končil v nebezpečně ranních hodinách.   „Nejméně“ kulturně unavení jedinci z naší skvadry naspali krásné tři hodiny a dlouhá štreka v autě byla opravdu za trest.

Junioři zakončili „domácí“ představení třemi body

V neděli 6. prosince odcestovali junioři na svůj další „domácí“ turnaj do blízkých Strakonic. V této sezónu tak s největší pravděpodobností 2.juniorská liga do Písku nezavítá.

Aktualizováno Neděle, 13 Prosinec 2015 21:28 Celý článek...

Trip juniorů opět málem do Polska...

Naši junioři odcestovali v neděli do daleké Rokytnice v Orlických horách. Sportovní hala byla však nová a kulturního prostředí. Počet hráčů byl neveselý - 8 do pole a golman.

V prvním zápase čekal tým z Okříšků. Pro nás vždy nepříjemný, se kterým svádíme tuhé souboje. Nutno připomenout i tým z Vysočiny byl v sedmi hráčích do pole.

Junioři na poslední akci poprvé bez bodů

Opět do Pardubic, do hodně neoblíbené Jablotronareny, junioři cestovali k poslednímu turnaji juniorské II.ligy.

Aktualizováno Pondělí, 16 Březen 2015 20:01 Celý článek...

Junioři 6 bodů z domácího turnaje v září 2014 nezopakovali

Junioři odehráli další turnaj 2.ligy v písecké obloukové hale, soupeřem jim byly týmy z Jindřichova Hradce a Litomyšle.