FBC Sokol Písek

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Články

JUNIOŘI UBRÁNILI SVOJÍ TVRZ BEZ ZTRÁTY BODU

FBC Sokol Písek - FBC Došwich Milevsko 6:4

Úvod do utkání se Píseckým příliš nevyvedl, protože ihned ze začátku se prosadil hostující hráč přesnou střelou do šibenice. Milevsko svůj nátlak nadále stupňovalo, avšak domácí  hráč našel přesnou přihrávkou rozběhnutého Filipa Trkovského, který prostřelil brankáře. Následoval nájezd hostů po faulu Pavla Řeřichy, jenomže střelcovi uskočil míček a pokračovalo se dál za vyrovnaného stavu. Písecké v mnoha případech zachránil brankář David Myslík, ale na umístěnou střelu hostujícího hráče nestačil. O pár chvil později zvýšil skóre Milevska jeden z hráčů, který poslal míček mezi nohy brankáře. Závěr prvního dějství patřil spíše domácím, kteří se pokoušeli snížit stav, ovšem neúspěšně.

Aktualizováno Neděle, 19 Listopad 2017 11:22 Celý článek...

Dorostenci bodují za juniorku

V sobotu se junioři vypravili do Soběslavi, kde se postavili již tradičním soupeřům z Milevska a Strakonic.

K prvnímu zápasu nastoupili v brance s kapitánem Myslíkem, kterému tím splnili jeho malý sen. Začátek utkání se nevydařil, když soupeři nesedla střela, ale i přesto skončila v síti píseckých. Na odpověď se čekalo necelých 6 minut. Ke standardce se postavil Trkovský s Koubkem. Trkovský naznačil výjezd, ťukl Koubkovi a ten prostřelil jak zeď, tak gólmana soupeře. O minutu později se v situaci 2 na 1 ocitli Biskup s Trkovským, Biskup přesně poslal míček Trkovskému, který už ho jen uklidil do odkryté branky. V poslední minutě 1. třetiny se písečtí usadili na útočné polovině, což vedlo až ke gólu Biskupa. O půl minuty později byl hráč soupeře vyloučen za sekání. Ke standardce se opět postavil Trkovský s Koubkem. Koubek poslal na Trkovského, ten viděl skulinku mezi přední tyčí a nohou gólmana soupeře, kterou přesně trefil a zvýšil na 4:1. V druhé třetině se skóre nezměnilo i přes šance na obou stranách. Třetí třetina přinesla kontrolu hry od Píseckých a marné pokusy soupeře o získání balónku. Ve 4. minutě navíc Trkovský získal při napadání míček, dopravil ho k Biskupovi a ten uklidil míček do zadní části soupeřovi branky. Malou vadou na kráse se stal gól soupeře těsně před koncem zápasu. Další už jim však nebyl dovolen a proto písečtí zvítězili poměrem 5:2.

Ke druhému zápasu proti Strakonicím, nastoupili s novým kapitánem Nešvarou. Soupeř vsadil na jednu kartu, kterou byl ostřílený Kryštof Bučok, hráč s bohatými zkušenostmi z Národní ligy. Písečtí si tohoto faktu byli vědomi, a proto si tohoto hráče velmi dobře hlídali, což vedlo k veliké frustraci z jeho strany. K první brance měli blíž písečtí, ale dorážku Biskupa zastavil brankář soupeře doslova na brankové čáře. První gól stejně vstřelili písečtí a to konkrétně Biskup, když ve velkém zmatku dorazil střelu Trkovského. Druhá třetina byla opět bezbranková, více ze hry měli písečtí a ojedinělé střelecké pokusy soupeře s přehledem pochytal brankář Myslík. Ve třetí třetině se soupeři podařilo srovnat. Písečtí dále pokračovali ve své hře a přineslo to ovoce. Štěpán z rohu vrátil nahoru Trkovskému, který z první poslal projektil na bránu soupeře, ten tečoval Špírek a zastavila ho až síť branky. V 5. minutě šli písečtí do oslabení. Trkovský vyslal do předu Biskupa a hned za ním míček, Biskup ho napřed dostal přes obránce a poté i přes gólmana a zvýšil tak na 3:1. O 5 vteřin už to bylo 4:1. Trkovský vyhrál buly na Koubka, ten z půlky vyslal střelu na branku, která golmanovi propadla až za záda. Soupeř otevřel svou hru což vedlo k chybám. Štěpán zachytil míček, našel Trkovského a ten v situaci 1 na gólmana chladnokrevně zavěsil. O minutu později se Trkovský ocitl ve stejné pozici, tentokrát mu však v cestě nestálo nic a jeho úkolem bylo jen zamést míček do brány. Splnil ho na jedničku a i díky tomu písečtí zvítězili 6:1.

 

Momentálně se junioři vyskytují na 1. příčce tabulky. Za nimi je však Jindřichův Hradec, který má o 2 zápasy méně a pokud v obou zvítězí, bude o bod první.

Junioři zvítězili v přímém souboji o 1. místo tabulky

8.3. se Písecká juniorka vypravila na cestu do Jindřichova Hradce, kde sehrála 2 utkání, první s Jindřichovým Hradcem, největším konkurentem v souboji o 1. místo a druhý s papírově slabším soupeřem z Milevska.

Aktualizováno Pondělí, 22 Květen 2017 11:34 Celý článek...

Junioři netradičně odehráli pouze jedno utkání

V neděli 26.3. se Písečtí junioři vypravili do Třeboně, kde měli netradičně odehrát pouze jedno utkání, a to proti domácímu celku.

Aktualizováno Pondělí, 22 Květen 2017 11:34 Celý článek...

Junioři doma pouze za 3 body.

V sobotu 4.3. se junioři počtvrté představili před domácím publikem. Čekal je nelehký souboj (kvůli zraněným juniorům) s druhým týmem tabulky, Jindřichovým Hradcem, a se čtvrtou Kaplicí.

Aktualizováno Pondělí, 06 Březen 2017 23:56 Celý článek...

Junioři v Milevsku dvakrát vyhráli

18.2. se naši junioři vypravili na neoblíbenou milevskou palubovku v malém počtu z poloviny tvořeném dorostenci. Čekal je těžký zápas s týmem Strakonic a poté papírově slabší soupeř z Třeboně.

Celý článek...

Junioři tentokráte „pouze“ za tři!

Za chladného nedělního rána 14. února se písecká juniorka sešla před sportovní halou, aby odcestovala na další ze svých dalekých výletů, v tomto případě do Přelouče. Je již běžnou rutinou, že počet hráčů nebyl nijak valný, ovšem znovu jsme posunuly nelichotivý rekord, když jsme odjížděli v pouhopouhých šesti hráčích do pole. Nepatrnou komplikací bylo shánění sedmého statečného, kterým měl být David Stehlík. S některými lidmi se však kolektivní sport dělá těžko, a tak jen doufáme, že našel své vysněné „trenky“. I přesto byl cíl jasný, zisk alespoň tří bodů a udržet čelo tabulky, kde je po celou sezónu velmi těsno.

Celý článek...

Junioři poprvé naplno bodovali!

V sobotu 19. prosince odehráli junioři svá poslední utkání v tomto kalendářním roce až v daleké hale v Dolní Cerekevi. Také jste o tom místě ještě neslyšeli? Malé městečko uprostřed ničeho nedaleko Jihlavy, avšak s pěknou halou, což pro nás bylo příjemným překvapením. Mnohem důležitější (a velmi nemilý) byl fakt, že jsme měli pouze sedm hráčů do pole, a nebýt tří kvalitních posil z Českého Krumlova (Sedlák, Hanák a Wunsch), ani bychom neodjeli. Na nevysoké zápasové účasti se velkou měrou podílel maturitní ples kapitána Honzy Štěpána, jenž končil v nebezpečně ranních hodinách.   „Nejméně“ kulturně unavení jedinci z naší skvadry naspali krásné tři hodiny a dlouhá štreka v autě byla opravdu za trest.

Celý článek...

Junioři zakončili „domácí“ představení třemi body

V neděli 6. prosince odcestovali junioři na svůj další „domácí“ turnaj do blízkých Strakonic. V této sezónu tak s největší pravděpodobností 2.juniorská liga do Písku nezavítá.

Aktualizováno Neděle, 13 Prosinec 2015 21:28 Celý článek...

Trip juniorů opět málem do Polska...

Naši junioři odcestovali v neděli do daleké Rokytnice v Orlických horách. Sportovní hala byla však nová a kulturního prostředí. Počet hráčů byl neveselý - 8 do pole a golman.

V prvním zápase čekal tým z Okříšků. Pro nás vždy nepříjemný, se kterým svádíme tuhé souboje. Nutno připomenout i tým z Vysočiny byl v sedmi hráčích do pole.

Celý článek...

Junioři na poslední akci poprvé bez bodů

Opět do Pardubic, do hodně neoblíbené Jablotronareny, junioři cestovali k poslednímu turnaji juniorské II.ligy.

Aktualizováno Pondělí, 16 Březen 2015 20:01 Celý článek...

Strana 1 z 4

You are here: