• Default font size
  • Decrease font size

Články

Ženy si ze Soběslavi odvezly 3 body.

29.4. se písecké ženy vypravily do Soběslavi a už z cesty bylo poznat, že si hodlají poslední zápasy užít. To jim nezkazil ani fakt, že jely v málo hráčkách a bez trenéra.

Aktualizováno Pondělí, 22 Květen 2017 11:33 Celý článek...

Ženám začíná sezóna také Pohárem

Ženy jsou připravené na sezónu a první zkouškou pro ně bude 1. kolo Poháru České Pojišťovny, které odehrají o víkendu 3.- 4.9 v Unihoc Aréně v Praze. Ženy byly nalosované do skupiny EW kde se utkají o dvě postupová místa s týmy ASK Lovosice - LFP, FBC Texas, TJ Sokol Jaroměř a Florbalová akademie MB.

Extraligový zápis Mirky Tomešové

Opora našeho ženského týmu Mirka Tomešová odešla v létě na hostování do týmu FBC UNITED Č. Budějovice a hned ve svém prvním soutěžním zápase ukázala, proč si ji extraligový nováček přetáhl do svého týmu. V čase 52:18 rozvlnila síťku soupeřek z Jihlavy a pomohla tak k zisku prvního extraligového bodu českobudějovických florbalistek. Nechybělo mnoho a Mirka se mohla zapsat do statistik utkání ještě výrazněji. V prodloužení orazítkovala jednou střelou tyč - břevno - tyč a štěstí ji opustilo i v následujících trestných stříleních. Jihlava si tedy nakonec připsala dva body za vítězství 5:4 po prodloužení.

Aktualizováno Čtvrtek, 11 Říjen 2012 17:57 Celý článek...

Novinky z 23.6.2011

Byli aktualizovány informace k soustředění dospělích - ZDE

Byli aktualizovány informace k placení posezonních tréninků - ZDE

Aktualizováno Pátek, 24 Červen 2011 14:08

Ženy z Třebíče jen s bodem

Poslední porada... (archivní foto)Tuto sobotu 27.února se představily ženy v klíčových utkáních celé sezony a zrovna v daleké Třebíči.

Aktualizováno Neděle, 13 Březen 2011 20:45 Celý článek...