FBC Sokol Písek

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Po dalších dvou protrpěných zápasech opět 6 bodů

Dorostenci na poslední den v měsíci lednu odjeli do Sezimova Ústí, kde je čekaly týmy z Milevska a Třeboně.

FBC Sokol Písek - FBC Došwich Milevsko 4:2

První zápas byl pro nás důležitý. Hráli jsme totiž s Milevskem, které se drželo v tabulce hned za námi na 2. místě a tak bylo nutné, ho porazit. Celý zápas se nesl v duchu důležitého utkání, ale herně to tak nevypadalo. Hráli jsme velmi špatně, nebyli jsme důrazní v soubojích o míček, ale ani v hledání volných míst pro příjem přihrávek. Začínalo to už v samé rozehrávce, kde naši obránci neměli komu nahrát, díky až moc vytaženým a statickým křídlům. Naštěstí soupeř nedokázal využívat námi připravené šance. První branku se nám podařilo vstřelit v polovině první třetiny, ale neradovali jsme se dlouho a bylo srovnáno. Ve druhé třetině jen pokračovala naše otřesná hra a v poslední vteřině třetiny ze standardky skóroval P. Řeřicha, který využil špatně postavené zdi a našel skulinku mezi soupeřovým brankářem a boční tyčkou. Třetí třetina vypadala asi stejně jako ty dvě předešlé a kromě pokusu zdramatizovat utkání z pohledu soupeře hrou bez brankáře a následovného inkasování branky, nic divácky zajímavého nepřinesla. Zápas se dá shrnout slovy trenéra,  "utrpěli jsme  vítězství" a lze pochválit jenom našeho brankáře D. Myslíka, který nás znovu podržel a zajistil tak vítězství.

Sestava: Myslík D. (G), Havlíček M. 0+1, Štěpán O., Koubek V., Šebelle P. (C) 0+1, Řeřicha P. 2+1, Janda T. 2+0, Kučera M. 0+1, Trkovský F., Kučera D..

FBC Sokol Písek - FK Santos Třeboň 3:2

Druhý zápas se výkonnostně vyvíjel úplně stejně a to i přes značné zdůraznění před zápasem, aby se to už neopakovalo. Dokonce jsme inkasovali i první gól hned v páté minutě utkání, při 5 minutovém vyloučení P. Řeřichy za údajný střet v rohu obranného pásma Třeboně. Naštěstí se podařilo srovnat ještě v tomto oslabení. P. Šebelle nejprve vybojoval míček, se kterým se dostal na polovinu soupeře a poté ze standardky skóroval. Druhá třetina přinesla dva góly a odskočení soupeři. První vstřelil F. Trkovský, který tečoval střelu P. Řeřichy a druhý vstřelil P. Šebelle po nahození na branku Třeboně, kde si počkal na vypadnutý míček z brankáře a zakončil. Ve třetí třetině se Třeboň přiblížila znovu na rozdíl jedné branky a výsledek už zůstal nezměněný, protože P. Řeřichovi se nepodařilo využít trestné střílení. Všichni doufáme, že se tento výkon už nebude opakovat a těšíme se na další utkání, na které nás přijďte podpořit.

Sestava: Myslík D. (G), Havlíček M., Štěpán O., Koubek V., Šebelle P. (C) 2+0, Řeřicha P. 0+1, Janda T. 0+1, Kučera M., Trkovský F. 1+0, Kučera D.

You are here: