• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

První turnaj po vánoční přestávce a v novém roce zvládnut!

V sobotu 16. ledna 2016 hráli dorostenci další zápasy v Milevské sportovní hale, kde se střetli se 2. týmem tabulky 1. FbK Táborem B a SK Kardašovou Řečicí.

FBC Sokol Písek - 1. FbK Tábor B 15:1

Do zápasu jsme nastoupili opatrně s tím, neudělat zbytečné chyby, které by nás stály ztrátu bodů. Nejprve se zápas vyvíjel tak trochu vyčkávací taktikou, ale po první brance vstřelené P. Řeřichou se vše změnilo. Přidali jsme další dvě branky do jedné minuty a zápas se přehoupl v náš prospěch. Ve druhé třetině jsme dávali góly skoro každou druhou minutu. Za zmínku patří připomenout parádní výkon P. Šebelleho v čase 4:46 po nahrávce od M. Havlíčka nebo střelu z první od V. Koubka. Třetí třetina už nic moc zajímavého nepřinesla, co se zvrácení utkání týče, jenom dokončení hattricku P. Řeřichy, P. Šebelleho a následně i J. Kozlíka, který se po dlouhé době ukázal v zápase a hned dá se říci "neumožňoval" naší hru v šesti bez brankáře zrealizovat, kterou jsme si chtěli vyzkoušet za už rozhodnutého stavu svými krásnými góly. Zápas se dá shrnout tím, že utkání jsme si užívali, jak na střídačce, tak i na ploše samotné.

Sestava: Myslík D. (G) - Havlíček M. 0+2 - Polanský J. 0+1 - Koubek V. 1+0 - Tomáš D. 1+0 - Šebelle P. (C) 3+1 - Řeřicha P. 4+3 - Janda T. 0+1 - Kučera M. 0+1 - Trkovský F 0+1- Kučera D. 2+1 - Kozlík J. 4+2.

FBC Sokol Písek - SK Kardašova Řečice 12:1

V druhém zápase jsme tak dlouho na první gól nečekali, vstřelil ho T. Janda v druhé minutě utkání. Jenomže brankář soupeře nebyl zrovna nějaký tintítko a nechytal nějak špatně, takže další gól padnul až v jedenácté minutě po úspěšné dorážce od V.Koubka. Další branku přidal nádherným backhandem P. Řeřicha, který našel opravdu malou mezírku nad brankářovým ramenem. Ve druhé třetině soupeř několikrát zahrozil z protiútoku, ale nijak zvlášť neohrozil naší branku. Po třech brankář ve druhé třetině vyměnil soupeř brankáře, který ovšem dostal jenom o dvě branky méně než jeho předchůdce. Ke konci třetiny jsme přidali dvě branky v dvouminutovém oslabení. Třetí třetina byla pro nás ve znamení střeleckého neúspěchu, plus se nepodařilo udržet pro D. Myslíka čisté konto. Hlavní úkol jsme ale splnili a přivezli jsme celých 6 bodů.

Sestava: Myslík D. (G) - Havlíček M. 0+1 - Polanský J. 0+1 - Koubek V. 2+0 - Tomáš D. 0+1 - Šebelle P. (C) 0+3 - Řeřicha P. 5+1 - Janda T. 3+1 - Kučera M. 0+1 - Trkovský F 1+0 - Kučera D. 0+1 - Kozlík J. 1+1.