FBC Sokol Písek

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Články

Turnaj dorostenců na domácí půdě 26.11

Sedmi-bodový den

V sobotu se dorostenci poprvé v letošní sezóně představili na domácí půdě. Čekali je 3 zápasy a to se Strakonicemi, Českými Budějovicemi a nakonec s Českým Krumlovem. Zároveň to byla premiéra pro Karla Böhma, kterého z Vodňan přivedl trenér Radek Čejka. 
V první zápase se Strakonicemi měli písečtí už od začátku na vrch a spíše kontrolovali hru. Značně jim to však komplikovala častá oslabení. Díky dobré komunikaci a sebevědomí na míčku je přestáli v celku bez větších komplikací. Byli také prvním kdo skóroval, když Štěpán doklepaval do odkryté branky.

Celý článek...

Dorostenci ve Strakonicích pouze za 3

V neděli dorostenci odjeli do Strakonic, vztříct nováčkovi kategorie, Kaplici a pak starému známému Meťáku.

V prvním zápase proti Kaplici, začali velmi aktivně, drželi míček a vytvářeli si více šancí. První kdo skóroval byl soupeř, když střelou z půlky překvapil brankáře Tvrdíka. Na hře to nic neměnilo, naši stále tlačili soupeře, toho však držel gólman. Po brejku soupeře a následném nedůrazu před vlastní brankou soupeř zvýšil na 2:0.

 

Aktualizováno Středa, 11 Říjen 2017 10:03 Celý článek...

V osmi za 6

Přesně tak vypadal víkendový výjezd dorostenců do Kaplice. V této sezóně mají vysoká očekávání a rozhodně je chtějí naplnit.

Aktualizováno Úterý, 26 Září 2017 17:12 Celý článek...

Poslední dvojzápas dorostenců

12.3. Se Písečtí dorostenci vydali odehrát své poslední 2 zápasy v této sezóně. Čekali je 2 soupeři, jeden z čela a druhý z konce tabulky.

Aktualizováno Pondělí, 22 Květen 2017 11:34 Celý článek...

Dorostenci bez bodu

V sobotu 25.2. se dorostenci poprvé v sezóně vypravili do haly v Krumlově. Tamější hala je známá malými rozměry a špatným povrchem.

Celý článek...

Dorostenci pouze s bodem

11.2. se písečtí dorostenci vydali odehrát "domácí" turnaj do Strakonic, kvůli obsazené hale v Písku. Byl to nelehký úkol z důvodu zranění brankáře Tvrdíka. První zápas sehráli s Meťákem, tradičním rivalem v této sezóně.

Aktualizováno Neděle, 12 Únor 2017 20:08 Celý článek...

První zápas play-up dorost prováhal!

V neděli 24.4.2016 dorostenci odehráli svůj první zápas play-up doma se soupeřem z Vysočiny. Do haly se přišlo podívat krásných 89 diváků a atmosféra tak byla vynikající.

FBC Sokol Písek – FBC Orel Nové Město na Moravě 4:9

Aktualizováno Pondělí, 02 Květen 2016 09:13 Celý článek...

Dorostenci vyhráli 2. ligu a čeká je play-up!!!

V neděli 20.3. se odehrál poslední turnaj dorostenců v této sezóně. V Soběslavi, kam se přesunuli tyto zápasy z Týna nad Vltavou, na ně čekali SK Meťák Č. Budějovice a FK Santos Třeboň. Pro dorostence to byly obzvlášť důležité zápasy, které rozhodly o účasti v play-up.

 

Aktualizováno Pondělí, 04 Duben 2016 10:21 Celý článek...

Důležitých 6 bodů pro dorostence

V sobotu 20.2. odehráli další dva zápasy naši dorostenci a to s SK Meťák ČB a FK Santos Třeboň. Zápasy bylo nutné zvládnout, kvůli ztrátě bodů v předešlých utkáních.

Aktualizováno Neděle, 28 Únor 2016 23:16 Celý článek...

Poprvé v sezóně si dorost neodvezl ani bod z dvojzápasu!

O prvním víkendu v měsíci únoru vyjeli dorostenci do Žirovnice k další dvojici zápasů. Bohužel jich odjelo jen 7 + brankář - z toho 5 mladších žáků, kvůli omluvenkám den předem.

Celý článek...

Po dalších dvou protrpěných zápasech opět 6 bodů

Dorostenci na poslední den v měsíci lednu odjeli do Sezimova Ústí, kde je čekaly týmy z Milevska a Třeboně.

Celý článek...

Strana 1 z 3

You are here: